Ödeme Terminallari ve
Yazılım Çözümleri

İşletmenizin başarısını Mekpos çözümleriyle hızlandırın!
Geniş ürün yelpazemiz ve deneyimli ekibimizle sizin için en uygun çözümleri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Mekpos’un yazarkasa POS cihazları ve yazılım çözümleriyle işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayın ve rekabet avantajı elde edin.

mekpos icon 01

Yazarkasa POS Çözümleri

MEKPOS, hızlı ve verimli satış süreçleri için işletmenize özel Yazarkasa POS çözümleri sunar. İhtiyaçlarınıza uygun, kullanımı kolay ve güvenilir sistemlerimizle işlemlerinizi sorunsuzca yönetin.

mekpos icon 10

Cafe Restoran Yazılımları

Cafe ve restoranlarınız için özelleştirilmiş yazılımlarımızla sipariş, envanter yönetimi ve müşteri ilişkileri gibi süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetin. Müşteri memnuniyetinizi zirveye taşıyın!

mekpos icon 02

Market Hızlı Satış Sistemleri

MEKPOS hızlı satış sistemleri, marketlerinize kusursuz bir hız ve verimlilik kazandırır. Stok takip, fiyat kontrol ve hızlı satış işlemleri için ideal çözümlerimizi keşfedin.

mekpos icon 02

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

İşletmenizi 7/24 koruma altına alın. MEKPOS’un sunduğu modern ve güvenilir kamera ve güvenlik sistemleriyle, işletmenizin her anını güvence altına alın.

mekpos icon 37

Terazi Sistemleri

Ürünlerinizi hassas ve hızlı bir şekilde tartın. MEKPOS’un sunduğu dayanıklı ve kullanımı kolay terazi sistemleri ile süreçlerinizi kolaylaştırın ve hızlandırın.

mekpos icon 37

Stok Takibi

Stok durumlarınızı sürekli kontrol altında tutun. MEKPOS’un sunduğu etkili stok takip çözümleriyle envanter yönetiminizi kolaylaştırın ve maliyetlerinizi azaltın.

mekpos icon 19

Dijital Menü

Müşterilerinize modern ve kullanımı kolay bir sipariş deneyimi sunun. MEKPOS’un dijital menü çözümleriyle müşterilerinize kolay sipariş verme olanağı sağlayın.

mekpos icon 25

Kesintisiz Teknik Destek

İşletmeniz sürekli çalışsın, biz her zaman yanınızdayız! Satış sonrası süreçlerde de kesintisiz teknik destek hizmetlerimizle sizinle birlikteyiz.