Mekpos Hakkında

1990 yılında kurulan, yenilikçi ve müşteri odaklı bir anlayışla hizmet veren Mekpos, perakende satış sistemleri, barkod sistemleri, market ve restoran yazılımları, yazarkasa entegrasyonları, terazi çeşitleri ve sarf malzemeleri alanlarında çözümler sunmaktadır.

mekpos hakkimizda img 01 1
mekpos sol img 01 1

MEKPOS, 1990 yılında Oktay Korkmaz tarafından Star Elektronik adıyla kurulan köklü ve güvenilir bir işletmedir.

Başlangıçta elektrik ve elektronik alanında bakım ve onarım hizmetleri sunarak sektöre adım atan şirketimiz, 1996 yılında beyaz eşya firmalarına servis hizmeti sağlamaya başlamıştır. Bu süreçte yazarkasa ve POS cihazlarıyla tanışan firmamız, son 20 yıldır Yazarkasa-POS alanında farklı firmalarla işbirliği yaparak sektörde önemli bir konuma gelmiştir.

Yenilikçi ve müşteri odaklı bir anlayışla hizmet veren Mekpos, perakende satış sistemleri, barkod sistemleri, market ve restoran yazılımları, yazarkasa entegrasyonları, terazi çeşitleri ve sarf malzemeleri alanlarında çözümler sunmaktadır.

Teknik destek ve satış sonrası hizmetlerde de sürekli olarak yanınızda olan Mekpos, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

Mekpos olarak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle işletmelerin satış süreçlerini hızlandırmak, maliyetleri düşürmek ve işletme verimliliğini artırmak amacıyla çalışıyoruz. Güçlü ve deneyimli kadromuz, profesyonel yaklaşımımız ve sektördeki bilgi birikimimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

mekpos sag img 01

Mekpos ailesi olarak, işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik
en uygun çözümleri sunmak ve sizinle birlikte başarılı ve sürdürülebilir bir
iş ortaklığı kurmak için buradayız.