ToyaPOS Cafe Adisyon Yazılımı

Cafe, bar, pastane, çay bahçesi, kahve dükkanları ve zincir işletmeler için yeni nesil sipariş ve satış otomasyonu yazılımı.

CAFE ADİSYON ÇÖZÜMÜ

Kolayca Satış Yapmaya Başlayın

Menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

Ürünlere Dokunarak Sipariş Alın

Ürünlere dokunarak kolayca sipariş alın, ürün seçeneklerini inceleyin, kategoriler arasında parmak uçlarınızla dolaşın.

Sipariş Bölme, İkram, İptal ve İadeler

Sipariş ürünleri arasında dilediklerinizi seçerek ikram, iptal veya iade işlemlerini tek dokunuşla gerçekleştirin. Sipariş ürünlerini seçerek tek dokunuşla bölün ve/veya dilerseniz diğer masalara kolayca taşıyın.

 

ADİSYONLARI VE ÖDEME İŞLEMLERİNİZİ YÖNETİN

Yerleşim planınızdaki masalara dokunarak sipariş almaya başlayın. Masalarınızdaki açık siparişleri, açılış zamanları ve toplam sipariş tutarları ile birlikte görüntüleyin.

Masa Taşıma ve Birleştirme

Masaları siparişleriyle birlikte diğer masalara taşıyın, dilerseniz masaları birleştirin.

Ödemeler ve Cari Hesaplar

Masanın hesabını yazdırmak veya ödeme almak için tek dokunuşla masayı seçin. Ödemeleri nakit, kredi kartı, ticket vb. türlerde bütün veya parçalı olarak alın veya bir cari hesaba borç olarak aktarın.

Kolayca Satış Yapmaya Başlayın

Menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

 

ANLIK RAPORLAR VE GÖRSEL ANALİZ

ToyaPOS, ürün, menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

Kolayca Satış Yapmaya Başlayın

ToyaPOS, ürün, menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

Anında Raporlara Ulaşın

Raporlarınızı takip etmekte zorlanıyor musunuz? ToyaPOS ile tıklayın raporlarınızı takip edin. Hem hızlı hem kolay tasarım ile siz de memnun kalacaksınız.

Görsel Analizde En İyisi

ToyaPos ile ne kadar satış yapıldığını hangi ödeme yöntemlerinin kullanıldığını mükemmel analiz yöntemiyle keşfedin, aklınız ödemelerde kalmasın.

 

ÖZELLİKLER

ToyaPos restaurant sisteminin kullanılabileceği o kadar çok yer var ki, en popüler olanlardan sadece bazılarını sizinle paylaşmak istiyoruz. Aslında ToyaPOS her yerde.

 • YEMEK SEPETİ
  İnternet tarayıcısı üzerinden siparişlerinizi takip etmek yerine, tüm siparişlerinizi ToyaPos üzerinden kontrol edin. Hiçbir siparişiniz kaçmasın.
 • GETİR YEMEK
  Son zamanların gözde sipariş platformu! Kuryeniz olmasa bile ToyaPos sistemi üzerinden siparişlerini alın, Getir kuryeleri siparişinizi teslim etsin.
 • PAKET SİPARİŞ
  Evinden çıkmak istemeyen ya da yoğun olan müşterilerinizi lezzetlerinizden mahrum bırakmayın. ToyaPos ile kurye süreçlerinizi en hızlı şekilde takip edin.
 • ÇOKLU KULLANIM
  Büyük yada kalabalık bir restoran mı işletiyorsunuz? İstediğiniz kadar kasiyer sistemini entegre olarak çalıştırabilir yoğunluğu kontrol altında tutabilirsiniz!
 • STOK TAKİBİ
  Sizin için malzemelerinizi takip eder, ne almanız gerektiğini ne zaman almanız gerektiğini size söyleriz.
 • ÖDEME SEÇENEKLERİ
  Farklı ödeme seçenekleri ile çalışabilirsiniz. Bunların kontrol sizin elinizde. Firma kartlarıyla ödeme alabilir, kayıtları bu şekilde tutabilirsiniz.
 • ARAYANI GÖR
  Telefondan sipariş alıyor musunuz? Arayan müşterilerinizin ismini ekranda görseniz ve onları isimleriyle karşılasanız nasıl olur? Bizce çok güzel olur.
 • İNDİRİMLER VE EK ÜCRETLER
  İstediğiniz zamanlarda belli siparişler için indirim uygulabilir yada müşterilerinize ufak sürprizlerde bulunabilirsiniz. Hepsi size kalmış. ToyaPos sizin için hazır bekler!
 • RAPORLAMA
  Gelecekte kullanacağınız en değerli silahınız geçmişte tutmuş olduğunuz kayıtlarınızdır. Olabilecek her türlü raporlamayı, istediğiniz şekilde kolaylıkla alın. Kolaylık derken çok ciddiyiz!
 • GİDER YÖNETİMİ
  Yaptığınız her ödeme ToyaPos tarafından kayıt altına alınır ve hiçbir zaman kasada eksik yaşamazsınız. Ayrıca bir ürüne fazla para öderseniz, size söyleriz!
 • SADELİK
  En güzel özelliklerimizden biri de, sunduğumuz birçok ileri düzey işlevselliklerin yanında, bunları en sade şekilde başarıyor olmamız.
 • VERESİYE HESAPLARI
  Veresiye hesapları firma hizmetleri için uygun bir çalışma yöntemidir.